rartier replicas replicas relojes"> breitling replicas orologi replica orologi repliche">
omega replica breitling replica orologi rolex replica

Historia firmy

Struktura organizacyjna

Przedsiębiorstwo Nasienne "ROLNAS" Sp. z o.o. powstało 1 lipca 1991 roku w Bydgoszczy i tu znajduje się jego siedziba, ale swoim obszarem działania istnieje na terenie całego kraju.

Firma prowadzi intensywną wymianę handlową z wieloma firmami nasiennymi z krajów Unii Europejskiej.

Niezmiennie od ponad 20 lat pracujemy nad tym, aby zapewnić naszemu Klientowi pewną jakość oferowanych produktów!

Firma nasza zajmuje się organizacją produkcji nasiennej i obrotem nasion roślin rolniczych z produkcji krajowej jak i z importu oraz kompleksowym doradztwem w zakresie doboru oferowanych odmian.
Produkcja materiału siewnego prowadzona jest w specjalistycznych gospodarstwach na terenie całego kraju oraz w wybranych krajach U.E.

Uszlachetnianie i konfekcjonowanie materiału siewnego odbywa się w naszych zakładach wyposażonych w specjalistyczne urządzenia i przy wykorzystaniu najnowszych technologii: w zakładzie w Radziejowie i Kotomierzu.

Duże doświadczenie w zakresie produkcji nasiennej i technologii replica patek philippe uszlachetniania nasion oraz ciągłe doskonalenie pozwala na wytwarzanie wysokiej jakości materiału siewnego niemal we wszystkich gatunkach roślin rolniczych.

Dewizą naszego Przedsiębiorstwa jest spełnienie oczekiwań Klientów poprzez kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości materiał siewny roślin rolniczych i mieszanek traw pastwiskowych oraz trawnikowych jak również zapewnienie wysokiego standardu usług w zakresie doradztwa!

 rolex replica replica orologi panerai


Pokaż Rolnas na większej mapie
 • Bydgoszcz

  Siedziba Firmy znajduje site
  w Bydgoszczy przy
  ulicy Powstańców Warszawy 6F
  tel.  52 / 376-98-10
  tel.  52 / 345-50-35
  fax 376-98-11
  e-mail:rolnas@cps.pl
  Dyrekcja
  PREZES ZARZĄDU
  Leszek Chmielnicki

  V-ce PREZES ZARZĄDU
  Stanisław Fryca
 • Kotomierz

  ul. Bankowa 4-6
  86-022 Dobrcz
  tel./fax 52 381-92-20
  tel./fax 381-92-17
  Dojazd:
  Z Bydgoszczy - drogą E 261 na Gdańsk 15 km od Bydgoszczy, na skrzyżowaniu w Trzeciewcu skręcić w lewo na Koronowo ok. 10 km.
 • Włocławek

  ul. Szpitalna 24
  87-800 Włocławek
  tel.  54 / 236-18-10
  Dojazd:
  Z Bydgoszczy - drogą 10 na Toruń, potem drogą E 75 prosto do Włocławka ok. 43 km za Toruniem.
 • Turzno k/Torunia

  ul. Sadowa 1
  87-148 Łysomice
  tel. 505-044-934
  Dojazd:
  Z Torunia - na północny wschód ok. 15 km, drogą 52 na Brodnicę, w miejscowości Brzeźni skręcić w lewo na Turzno.
 • Radziejów

  ul. Płowiecka 6
  88-200 Radziejów
  tel./fax  54 / 285-42-51, 285-36-71
  Dojazd:
  Z Bydgoszczy - drogą 25 w kierunku Inowrocławia, za Inowrocławiem w miejscowości Tupadły skręcić w lewo na drogę 265 - kierunek Gostynin, dalej prosto do Radziejowa.
  replica de relojes
All rights reserved by fixeo.pl © 2013
www.kantorinternetowy.pl
Serwis odzieży roboczej
Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży? Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan, B&C, Anvil, Russell, SG, FDM, BAGBASE, Beechfield, Tee Jays, QUADRA, Bags by Jassz, Result Winter Essentials, YOKO, Nakedshirt, KARLOWSKY, Mantis KIDS, SPIRO, Result Work-Guard, CLASSICS, Flexfit, Result Headwear, Babybugz, Shugon, Westford Mill, Result Safe-Guard i wiele innych