Historia firmy

Struktura organizacyjna

Przedsiębiorstwo Nasienne "ROLNAS" Sp. z o.o. powstało 1 lipca 1991 roku w Bydgoszczy i tu znajduje się jego siedziba, ale swoim obszarem działania istnieje na terenie całego kraju.

Firma prowadzi intensywną wymianę handlową z wieloma firmami nasiennymi z krajów Unii Europejskiej.

Niezmiennie od ponad 20 lat pracujemy nad tym, aby zapewnić naszemu Klientowi pewną jakość oferowanych produktów!

Firma nasza zajmuje się organizacją produkcji nasiennej i obrotem nasion roślin rolniczych z produkcji krajowej jak i z importu oraz kompleksowym doradztwem w zakresie doboru oferowanych odmian.
Produkcja materiału siewnego prowadzona jest w specjalistycznych gospodarstwach na terenie całego kraju oraz w wybranych krajach U.E.

Uszlachetnianie i konfekcjonowanie materiału siewnego odbywa się w naszych zakładach wyposażonych w specjalistyczne urządzenia i przy wykorzystaniu najnowszych technologii: w zakładzie w Radziejowie i Kotomierzu.

Duże doświadczenie w zakresie produkcji nasiennej i technologii uszlachetniania nasion oraz ciągłe doskonalenie pozwala na wytwarzanie wysokiej jakości materiału siewnego niemal we wszystkich gatunkach roślin rolniczych.

Dewizą naszego Przedsiębiorstwa jest spełnienie oczekiwań Klientów poprzez kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości materiał siewny roślin rolniczych i mieszanek traw pastwiskowych oraz trawnikowych jak również zapewnienie wysokiego standardu usług w zakresie doradztwa!

 replica watches


Pokaż Rolnas na większej mapie
 • Bydgoszcz

  Siedziba Firmy znajduje site
  w Bydgoszczy przy
  ulicy Powstańców Warszawy 6F
  tel.  52 / 376-98-10
  tel.  52 / 345-50-35
  fax 376-98-11
  e-mail:rolnas@cps.pl
  Dyrekcja
  PREZES ZARZĄDU
  Leszek Chmielnicki

  V-ce PREZES ZARZĄDU
  Stanisław Fryca
 • Kotomierz

  ul. Bankowa 4-6
  86-022 Dobrcz
  tel./fax 52 381-92-20
  tel./fax 381-92-17
  Dojazd:
  Z Bydgoszczy - drogą E 261 na Gdańsk 15 km od Bydgoszczy, na skrzyżowaniu w Trzeciewcu skręcić w lewo na Koronowo ok. 10 km.
 • Włocławek

  ul. Szpitalna 24
  87-800 Włocławek
  tel.  54 / 236-18-10
  Dojazd:
  Z Bydgoszczy - drogą 10 na Toruń, potem drogą E 75 prosto do Włocławka ok. 43 km za Toruniem.
 • Turzno k/Torunia

  ul. Sadowa 1
  87-148 Łysomice
  tel. 505-044-934
  Dojazd:
  Z Torunia - na północny wschód ok. 15 km, drogą 52 na Brodnicę, w miejscowości Brzeźni skręcić w lewo na Turzno.
 • Radziejów

  ul. Płowiecka 6
  88-200 Radziejów
  tel./fax  54 / 285-42-51, 285-36-71
  Dojazd:
  Z Bydgoszczy - drogą 25 w kierunku Inowrocławia, za Inowrocławiem w miejscowości Tupadły skręcić w lewo na drogę 265 - kierunek Gostynin, dalej prosto do Radziejowa.
All rights reserved by fixeo.pl © 2013
www.kantorinternetowy.pl
Serwis odzieży roboczej
Szukasz profesjonalnej firmy wykonującej nadruki na odzieży? Z wieloletnim doświadczeniem? Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce albo nadruki na koszulkach? Jest wiele firma na rynku ale te liczące to z pewnością mały odsetek. Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówićodpowiednią ilość koszulek. Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan, B&C, Anvil, Russell, SG, FDM, BAGBASE, Beechfield, Tee Jays, QUADRA, Bags by Jassz, Result Winter Essentials, YOKO, Nakedshirt, KARLOWSKY, Mantis KIDS, SPIRO, Result Work-Guard, CLASSICS, Flexfit, Result Headwear, Babybugz, Shugon, Westford Mill, Result Safe-Guard i wiele innych